• CANLI BORSA
  • °
    • Adana
    • Adıyaman
    • Afyonkarahisar
    • Ağrı
    • Amasya
    • Ankara
    • Antalya
    • Artvin
    • Aydın
    • Balıkesir
    • Bilecik
    • Bingöl
    • Bitlis
    • Bolu
    • Burdur
    • Bursa
    • Çanakkale
    • Çankırı
    • Çorum
    • Denizli
    • Diyarbakır
    • Edirne
    • Elazığ
    • Erzincan
    • Erzurum
    • Eskişehir
    • Gaziantep
    • Giresun
    • Gümüşhane
    • Hakkâri
    • Hatay
    • Isparta
    • Mersin
    • istanbul
    • izmir
    • Kars
    • Kastamonu
    • Kayseri
    • Kırklareli
    • Kırşehir
    • Kocaeli
    • Konya
    • Kütahya
    • Malatya
    • Manisa
    • Kahramanmaraş
    • Mardin
    • Muğla
    • Muş
    • Nevşehir
    • Niğde
    • Ordu
    • Rize
    • Sakarya
    • Samsun
    • Siirt
    • Sinop
    • Sivas
    • Tekirdağ
    • Tokat
    • Trabzon
    • Tunceli
    • Şanlıurfa
    • Uşak
    • Van
    • Yozgat
    • Zonguldak
    • Aksaray
    • Bayburt
    • Karaman
    • Kırıkkale
    • Batman
    • Şırnak
    • Bartın
    • Ardahan
    • Iğdır
    • Yalova
    • Karabük
    • Kilis
    • Osmaniye
    • Düzce
    • Lefkoşa
    • Bakü
    • Amsterdam
  • HABER GÖNDER

  • CANLI SONUÇLAR
  • İDDAA PROGRAMI

CAMgs 2 - 0 SFCfb

PALgs 1 - 1 CRVGfb

OFCgs 1 - 0 PARfb

ECVgs 1 - 0 BFCfb

UEgs 0 - 1 COUNfb

NKIgs 0 - 0 RJKfb

GNKZgs 19:05 HSPfb

FCBgs 18:00 SFCOfb

FCBOgs 18:00 FCSLfb

FCZgs 20:00 SKSPfb

BARSgs 22:00 CARfb

SWAgs 22:00 BRENfb

MIDgs 22:00 ROTfb

COVgs 22:00 SWFCfb

MHUgs 22:45 YEOfb

NOTgs 22:45 SHLLfb

BURNgs 21:00 AVLfb

CHEgs 21:00 WOLfb

BHAgs 22:30 FULfb

MANUgs 23:15 SUTDfb

EVEgs 23:15 LEICfb

LORgs 23:00 DJNfb

CHAgs 21:00 CNFCfb

LBKgs 21:00 UHHfb

HRgs 21:00 SBfb

INGgs 21:00 HFCfb

FCMgs 21:00 TSVMfb

SVDgs 20:30 SVSfb

SCPgs 22:30 HOLKfb

KSCgs 22:30 H96fb

FCNgs 22:30 JRBfb

BVB(A)gs 0 - 1 GLA(A)fb

KÖL(A)gs 0 - 1 BSCfb

WSVgs 0 - 0 AAfb

VNFCgs 0 - 1 PANAfb

LAMgs 18:15 ASFCfb

AEKgs 18:15 PASGfb

OLYgs 20:30 PAOKfb

VRDgs 19:45 MVFCfb

BMTEgs 22:00 FTCfb

KEBgs 0 - 0 JFCfb

TNZgs 22:00 GİNfb

NAMgs 22:00 ZAMfb

ATAgs 19:45 LAZfb

JUVgs 22:45 SPALfb

CHIgs 21:00 CITfb

CFCgs 0 - 0 FSSfb

JSgs 0 - 0 CFCfb

CAgs 2 - 0 FCJfb

AZgs 20:45 FCUfb

VVVgs 22:00 VITfb

RKCgs 22:00 FRSTfb

HEERgs 23:00 FEYfb

KPgs 18:00 RIVUfb

CSMgs 23:15 GDEPfb

BOAgs 0 - 2 SCPfb

FCACgs 1 - 1 FCBfb

CSMPgs 18:30 UTAAfb

FCDBgs 21:00 CSGMfb

GRMgs 21:30 INVfb

ROSCgs 21:00 MOTfb

STJgs 21:00 ABEfb

DUTDgs 21:00 STMfb

LIVgs 22:45 KILfb

CELgs 22:45 HAMfb

HIBSgs 22:45 RANfb

BCEgs 18:00 CHUfb

LEOgs 18:00 MSFCfb

SEVgs 21:00 VAL fb

RAYgs 23:00 FCBfb

ALMgs 23:00 OSAfb

MUTgs 21:00 SDTfb

GEBgs 0 - 1 CDAfb

EXUDgs 22:00 DBEfb

FCZgs 20:15 FCVfb

YNGBgs 22:30 FCLSfb

STUNgs 0 - 0 USBGfb

JSKAgs 1 - 1 ESSAfb

REJgs 1 - 0 CBİZfb

TATgs 0 - 1 ASSfb

CLAFgs 0 - 0 USMfb

KBSgs 1 - 1 KASfb

PZRgs 3 - 3 EYPfb

SKRYgs 1 - 1 KTKfb

VFKgs 3 - 0 TİYfb

PNDKgs 4 - 1 SBLDfb

BODgs 1 - 0 ETBLfb

KBLDgs 2 - 0 TRGfb

SBLDgs 1 - 1 KIRKfb

ELZgs 3 - 2 BÖİfb

SLVgs 2 - 1 KKBfb

1954gs 0 - 0 BRYfb

KBAgs 2 - 1 ORFKfb

MUĞgs 1 - 3 DÜZfb

BRGBgs 0 - 0 KBLDfb

SİÖSgs 0 - 0 BPAŞfb

KOZgs 1 - 0 AKESfb

MDFgs 0 - 2 SUBLfb

İBFKgs 20:45 TSfb

Bölge Yarışmasında Bingöl’ü Temsil Edecekler

Bingöl’de yapılan atletizm il seçmelerinde U16 ve U18 kategorisinde derece elde eden 7 sporcu, Van’da yapılacak bölge yarışmasında Bingöl’ü temsil edecekler.

Bingöl’de yapılan atletizm il seçmelerinde U16 ve U18 kategorisinde derece elde eden 7 sporcu, Van’da yapılacak bölge yarışmasında Bingöl’ü temsil edecekler.

Bingöl’de iki farklı kategoride toplam 8 sporcunun derece elde ettiği yarışmada derecelerin 7’si Solhanlı sporculardan geldi.

29 Ekim Cumhuriyet Bayramı etkinlikleri kapsamında 28 Ekim 2020 günü Bingöl’de bir takım yarışlar düzenlendi. Solhanlı atletlerin katıldığı yarışlarda dereceleri Solhan kaptı. U18, U16 ve minikler olarak yapılan yarışlarda U18 ile U16’da seçmeler yapılırken dereceye giren sporcular kupa ve madalya alıp bölge yarışlarına katılmaya hak kazandı.

Bingöl’de yapılan yarışta dereceye giren sporculara 29 Ekim günü düzenlenen programda ödülleri verildi.

Bingöl atletizm pistinde yapılan atletizm il seçmelerinde 4 sporcu U16 erkekler kategorisinde 4 sporcudan 3’ü ise U18 erkekler kategorisinde yapılan yarış sonucu Solhan’dan seçildi. Bu sonuç ile 8 sporcunun 7’si Solhan ilçesinden başarı sağladı. Derece elde eden 7’si Solhanlı toplam 8 sporcu, Van ilinde yapılacak bölge yarışmalarında Bingöl’ü temsil etmeye hakkı kazandılar.

Yarışmada derece elde eden sporcular şu şekilde açıklandılar:

U 18 kategorisi: 1- Şiyar Çelikel 2- Sedat Açan 4- Abdulmecit Açan

U 16 Kategorisi: 1- Muhammed Çakar 2- Tuncay Bakır 3- Nurullah Bolgan 4- Mehmet Açan

Minik Erkekler: 1- İbrahim Açan 2- Ahmet Birgin 3- Musa Ayaz Çakar 

0 0 0 0 0 0
YORUMLAR

En az 10 karakter gerekli

Sıradaki haber:

Solhan Spor 1-3 Fenerbahçe HDI Sigorta

KARLIOVA GAZETESİ'e üye olun

Zaten üye misiniz ? Buraya tıklayarak Üye girişi sağlayabilirsiniz.

KARLIOVA GAZETESİ'e giriş yapın

Henüz üye değil misiniz ? Buraya tıklayarak Üye olabilirsiniz.